FURNITURE / Sofas / Canapé 5944100

nr 594 4100

Canapé

victorian style, length: 200, wear, damages.

nyrokoko, längd: 200

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1900

Monday August 17 2009
at 17:52:17

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.